home icon

Nationale wedstrijd 420-klasse 2015 : zondag 29 maart 2015

stuurman fokkemaat race 1 race 2 race 3 race 4 race 5 totaal volgorde
Marc Thienpont Dirk Van Dun 1 1 2 1 1 4 1
Dominique Van Den Eede Marc De Gang 2 2 1 3 3 8 2
Juul Accou Michiel Wauters 3 3 3 2 2 10 3


Nationale wedstrijd 470-klasse 2015 : zondag 29 maart 2015

stuurman fokkemaat race 1 race 2 race 3 race 4 race 5 totaal volgorde
Paul Van Emmerick Lothar Van Emmerick 1 1 1 1 5 4 1
Colin Decorte Pieter Tack 5 2 2 2 2 8 2
Bart Proost Heidi Van Gael 3 4 3 4 1 11 3
Charlotte Proost Carl Proost 4 3 4 3 4 14 4
Stefan Franssens Evi Hens 2 5 5 5 3 15 5


Nationale wedstrijd Splash-klasse 2015 : zondag 26 april 2015

zeiler race 1 race 2 race 3 race 4 totaal volgorde
Dominique Van den Eede 3 3 2 1 9 1
Dries Wynants 1 5 1 5 12 2
Bart Proost 4 2 6 3 15 3
Hilde Van Mierlo 5 4 3 4 16 4
Joppe Buyens 2 1 7 7 17 5
Luc Buyens 7 7 3 3 20 6
Thomas Maes 6 6 4 6 22 7


Nationale wedstrijd Europe-klasse 2015 : zondag 26 april 2015

zeiler zeilnummer race 1 race 2 race 3 race 4 totaal volgorde
Marc Wantiez B940 1 1 2 1 5 1
Nele Wynants B878 2 2 1 2 7 2
Luc Buyens H478 3 3 4 4 14 3
Jan Proost H478 4 4 3 3 14 3


Clubkampioenschap éénmansboten 2015 : zondag 20 september 2015

naam klasse Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 EINDSTAND
volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn totaal volgorde
Paul Van Emmerick Europe 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 1
Jan Proost Laser 2 3 6 11,7 2 3 3 5,7 2 3 14,7 2
Leon Liebregts Laser EPS 3 5,7 2 3 4 8 9 15 7 13 29,7 3
Dominique Van den Eede Splash 10 16 4 8 7 13 2 3 3 5,7 29,7 4
Hilde / Luc Wouters Laser 8 14 5 10 3 5,7 8 14 4 8 37,7 5
Luc Buyens Laser Rooster 8.1 6 11,7 16 22 6 11,7 4 8 5 10 41,4 6
Stefan Franssens Laser 17 23 3 5,7 5 10 7 13 8 14 42,7 7
André Geerts Laser 4 8 7 13 10 16 14 20 6 11,7 48,7 8
Lise Buyens Europe 5 10 10 16 8 14 15 21 9 15 55 9
Hilde Van Mierlo Laser Radial 11 17 11 17 12 18 5 10 10 16 60 10
Bart Proost Laser EPS 7 13 8 14 11 17 12 18 DNS 21 62 11
Marc De Gang Laser 18 24 13 19 9 15 6 11,7 12 18 63,7 12
Hervée Van den Eede Splash 13 19 12 18 16 22 16 22 13 19 78 13
Robin Van Uitvang Splash 20 26 15 21 13 19 13 19 14 20 79 14
Herman Van Deun zeilkano 15 21 17 23 DNC 27 17 23 11 17 84 15
Filip Van Luysterburg RS Tera 16 22 18 24 14 20 11 17 DNC 27 86 16
Joppe Buyens Splash 12 18 9 15 DNC 27 DNC 27 DNC 27 87 17
Kiari Bossehaerts RS Tera 19 25 19 25 15 21 10 16 DNC 27 87 17
Thomas De Neve Splash 14 20 14 20 DNC 27 DNC 27 DNC 27 94 19
Siebe Van Beek RS Tera 9 15 DNC 27 DNC 27 DNC 27 DNC 27 96 20


Q-cup 2015 : zondag 27 september 2015

nr naam voornaam club race 1 race 2 race 3 race 4 race 5 totaal - slechtste volgorde
17 Geryl Hugues WOS 2 1 1 3 3 7 1
40 Teughels Jerôme WVD Mechelen 8 3 3 1 5 12 2
34 Provost Louis

BZYC

7 2 2 7 2 13 3
43 Van den Bergh Otto RBSC Heusden 3 7 5 9 1 16 4
18 Grandjean Noah WOS 12 4 4 5 4 17 5
8 Couvent Achiel RBSC Heusden 5 6 8 4 7 22 6
37 Sergeys Lasse-Finn VVW Galgenweel 1 9 20 8 9 27 7
11 De Bondt Wout WVD Mechelen 15 12 7 2 6 27 8
39 Teughels Arthur WVD Mechelen 6 5 6 15 17 32 9
13 De Laere Tijs Inside Oostende 4 14 10 11 13 38 10
21 Jacomet Camille KYCN 10 13 17 6 14 43 11
41 Thys Tom RBSC Heusden 22 16 9 10 10 45 12
24 Logghe Jasmijn BZYC 16 10 14 19 11 51 13
49 Vlaeminck Niels BZYC 13 15 12 29 12 52 14
9 Dandois Luca RYCB 20 8 18 13 25 59 15
47 Verswyvel Edgar RBSC 14 20 13 16 19 62 16
48 Verswyvel Colin RBSC 29 11 19 42 16 75 17
10 De Bie Alexander RBSC Heusden 18 22 15 22 24 77 18
4 Boone Maxim RBSC Heusden 17 17 23 26 22 79 19
35 Provost Arnaud BZYC 9 18 28 25 46 80 20
27 Luysterburg Filip VVW Turnhout 26 28 22 17 18 83 21
29 Miserque Nicolas RBSC 21 19 25 24 21 85 22
36 Roos Anna VVW Turnhout 23 23 31 20 20 86 23
20 Inghelbrecht Rune BZYC 24 24 11 31 28 87 24
1 Beriou Axel WSKLUM Vilvoorde 27 33 30 23 8 88 25
46 Vanneste Robertien RBSC 19 21 21 28 33 89 26
15 Demaziére Luana VVW Inside 46 25 26 12 29 92 27
28 Maes Ward RYCB Antwerpen 33 26 24 21 23 94 28
7 Brijssinck Thibo RYCB 36 27 16 18 38 97 29
31 Nolf Alexander VVW Inside 41 34 27 14 34 109 30
30 Moerkerke Bo RBSC Heusden 11 30 36 39 35 112 31
22 Keesman Matts RYCB 25 32 41 27 36 120 32
2 Beriou Alex WSKLUM Vilvoorde 43 35 33 41 15 124 33
12 De Laere Nina Inside Oostende 34 31 32 33 31 127 34
44 Van den Bergh Antonia RBSC Heusden 31 37 29 40 37 134 35
52 Tips Loïc VVW Turnhout 28 39 44 38 30 135 36
51 Brijssinck Maxime RYCB 37 38 39 49 26 140 37
38 Snoeck Rosalie VVW Turnhout 45 29 35 32 44 140 38
3 Boone Briek RBSC Heusden 40 40 34 45 27 141 39
45 Van der Borght Lena VVW Turnhout 30 44 37 43 40 150 40
16 D'hondt Cédric RYCB 42 41 40 30 39 150 41
19 Inghelbrecht Ferre BZYC 38 36 42 35 41 150 42
42 Van den Ackerveken Lisa VVW Turnhout 44 45 45 34 32 155 43
33 Pattyn Joppe RYCB 35 42 46 37 43 157 44
50 Vlaeminck Anne-Sophie WOS 39 43 38 44 42 162 45
32 Oomen Ann-Sophie VVW Turnhout 48 48 47 36 45 176 46
53 Teugels Mathieu WVD Mechelen 32 49 49 49 49 179 47
23 Lemmens Elisabeth VVW Turnhout 47 46 43 46 47 182 48
25 Luysterburg Lara VVW Turnhout 49 47 48 47 48 190 49


Clubkampioenschap tweemansboten 2015 : zondag 18 oktober 2015

naam klasse Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 EINDSTAND
volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn volgorde ptn totaal volgorde
Paul Van Emmerick - Lothar Van Emmerick
470
1 0 3 5,7 2 3 DNS 0 DNS 0 8,7 1
Jan Proost - Nele Wynants
420
2 3 1 0 3 5,7 DNS 0 DNS 0 8,7 2
Elger Allard - Jean-Claude Allard
420
4 8 2 3 1 0 DNS 0 DNS 0 11 3
Van Mierlo Hilde - Wendy De Kort
420
5 10 5 10 4 8 DNS 0 DNS 0 28 4
Dominique Van Den Eede - Marc De Gang
420
6 11,7 4 8 5 10 DNS 0 DNS 0 29,7 5
Bart Proost - Heidi Van Gaal 470 3 5,7 DNS 14 DNS 14 DNS 0 DNS 0 33,7 6
Kirsten Proost - Johan Schaerlaken 420 7 13 6 11,7 6 11,7 DNS 0 DNS 0 36,4 7