home icon

Programma

1ste zondagwedstrijd April 8/04/12 (start 13u) Reeks 1 & 2
1ste zondagwedstrijd Mei 13/05/12 (start 13u) Reeks 3 & 4
1ste zondagwedstrijd Juni 3/06/12 (start 13u) Reeks 5 & 6
1ste zondagwedstrijd September 9/09/12 (start 13u) Reeks 7 & 8
1ste zondagwedstrijd Oktober 7/10/12 (start 13u) Reeks 9 & 10
Einduitslag

Reeks 1

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:18:51 0:17:08 0 1
Jan Proost 420 INT 0:19:36 0:17:49 3 2
Bart Proost & Charlotte Proost Topper Buzz 0:19:12 0:19:12 5,7 3
Carl Proost Laser EPS 0:20:09 0:19:45 8 4
Ivo Wynants & Nele Wynants 420 INT 0:21:46 0:19:47 10 5

Reeks 2

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:15:59 0:14:31 0 1
Jan Proost 420 INT 0:16:38 0:15:07 3 2
Carl Proost Laser EPS 0:15:33 0:15:14 5,7 3
Bart Proost & Charlotte Proost Topper Buzz 0:16:17 0:16:17 8 4
Ivo Wynants & Nele Wynants 420 INT 0:18:35 0:16:53 10 5

Reeks 3

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Jan Proost OK-jol INT 0:46:45 0:40:39 0 1
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:45:40 0:41:30 3 2
Charlot Proost Europe INT 0:49:49 0:43:07 5,7 3
Dirk Van dun Flash 0:50:19 0:44:55 8 4
Carl Proost Laser EPS 0:46:56 0:46:00 10 5
Jef Debacker OK-jol INT 0:53:10 0:46:13 11,7 6
Hilde Van Mierlo& Wendy De Kort 420 INT 0:53:11 0:48:20 13 7
Leon Liebregts Laser EPS 0:50:19 0:48:42 14 8
Bart Proost & Heidi Van Gael Topper Buzz 0:46:56 0:49:42 15 9

Reeks 4

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Carl Proost Laser EPS 0:13:48 0:13:31 0 1
Jan Proost OK-jol INT 0:15:51 0:13:46 3 2
Charlot Proost Europe INT 0:16:50 0:14:34 5,7 3
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:16:49 0:15:17 8 4
Hilde Van Mierlo & Wendy De Kort 420 INT 0:16:53

0:15:20

10 5
Dirk Van Dun Flash 0:17:48 0:15:53 11,7 6
Leon Liebregts Laser EPS 0:16:47 0:16:27 13 7
Bart Proost & Heidi Van Gael Topper Buzz 0:16:46 0:16:46 14 8
Jef Debacker OK-jol INT 0:19:21 0:16:49 15 9

Reeks 5

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Marc Thienpont Laser INT 0:45:05 0:41:44 0 1
Bart Proost Laser EPS 0:46:05 0:45:10 3 2
Maxime Thienpont & Charlotte Proost Topper BUZZ 0:45:43 0:45:43 5,7 3
Jan Proost & Dominique Van den Eede 420 0:50:25 0:45:50 8 4
Luc Buyens & Marc De Gang 420 0:57:53 0:52:37 10 5

Reeks 6

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Marc Thienpont Laser INT 0:29:50 0:27:37 0 1
Bezoeker Laser Radial 0:35:10 0:31:07 3 2
Jan Proost & Dominique Van den Eede 420 0:35:34 0:32:20 5,7 3
Bart Proost Laser EPS 0:34:22 0:33:41 8 4
Maxime Thienpont & Charlotte Proost Topper BUZZ 0:34:13 0:34:13 10

5

Luc Buyens & Marc De Gang 420 0:44:00 0:40:00 11,7 6

Reeks 7

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Maxime Thienpont & Pauline Van Dun 420 0:23:20 0:21:12 0 1
Marc Thienpont & Anouck Thienpont 490 0:22:59 0:22:05 3 2
Hilde Wouters & Tilly Wouters 420 0:27:39 0:25:08 5,7 3
Jos Pierré 470 0:26:12 0:25:41 8 4
Carl Proost & Charlotte Proost Topper BUZZ 0:25:44 0:25:44 10

5

Hilde Van Mierlo & Wendy De Kort 420 0:34:56 0:31:45 11,7 6
Jean-Claude Allard & Cederic Thienpont 420 0:35:36 0:32:21 13 7
Marc De Gang& Dominique Van den Eede 420 0:38:32 0:35:01 14 8

Reeks 8

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Marc Thienpont & Anouck Thienpont 490 0:16:08 0:15:30 0 1
Jean-Claude Allard & Cederic Thienpont 420 0:25:37 0:23:17 3 2
Hilde Wouters & Tilly Wouters 420 0:25:54 0:23:32 5,7 3
Carl Proost & Charlotte Proost Topper BUZZ 0:24:41 0:24:41 8

4

Maxime Thienpont & Pauline Van Dun 420 0:27:32 0:25:01 10 5
Marc De Gang & Dominique Van den Eede 420 0:28:33 0:25:57 11,7 6
Hilde Van Mierlo & Wendy De Kort 420 0:28:58 0:26:20 13 7
Jos Pierré 470 0:27:48 0:27:15 14 8

Reeks 9

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Carl Proost Splash 0:35:42 0:30:46 0 1
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:34:16 0:31:09 3 2
Maxime Thienpont & Pauline Van Dun 420 INT 0:39:23 0:33:37 5,7 3
Bart Proost Flash 0:38:32 0:34:24 8 4
Marc De Gang & Dominique Van den Eede 420 INT 0:39:23

0:35:48

10 5
Leon Liebregt & Dirk Van Dun Laser 4000 0:36:24

0:38:43

11,7 6
Hilde Van Mierlo & Wendy De Kort 420 INT 0:42:42 0:38:49 13 7
André Geerts 470 INT 0:42:40 0:39:30 14 8
Luc Buyens Splash 0:45:58 0:39:37 15 9
Siegrid Damsch Splash 0:47:52 0:41:15 16 10

Reeks 10

Naam Boottype Tijd Handicap Punten Plaats
Maxime Thienpont & Pauline Van dun 420 INT 0:35:50 0:32:34 0 1
Elger Allard & Jean-Claude Allard 420 INT 0:36:42 0:33:21 3 2
André Geerts Laser INT 0:36:17 0:33:35 5,7 3
Bart Proost Flash 0:38:40 0:34:31 8 4
Leon Liebregt & Dirk Van Dun Laser 4000 0:33:12

0:35:19

10 5
Carl Proost Splash 0:46:18

0:39:54

11,7 6
Luc Buyens 420 INT 0:48:15 0:41:35 13 7
Marc De Gang & Dominique Van den Eede 420 INT 0:46:44 0:42:29 14 8
Hilde Van Mierlo & Wendy De Kort 420 INT 0:45:58 0:43:22 15 9
Maarten De Rijk & Miek Desmidt 420 INT 0:48:27 0:44:02 16 10
Siegrid Damsch Splash 0:55:29 0:47:49 17 11


Einduitslag

Regelmatigheidscriterium

(De punten van de twee slechtste wedstrijden en het puntenaantal voor niet deelname zijn van het totaal aantal punten afgetrokken.)

Totaal Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 Race 6 Race 7 Race 8 Race 9 Race 10
Naam Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten
Jean-Claude Allard 1 33,0 1 0 1 0 2 3 4 8 0 18 0 18 7 13 2 3 2 3 2 3
Elger Allard 2 53,0 1 0 1 0 2 3 4 8 0 18 0 18 0 18 0 18 2 3 2 3
Carl Proost 3 53,4 4 8 3 5,7 5 10 1 0 0 18 0 18 5 10 4 8 1 0 6 11,7
Jan Proost 4 58,7 2 3 2 3 1 0 2 3 4 8 3 5,7 0 18 0 18 0 18 0 18
Charlotte Proost 5 58,8 3 5,7 4 8 3 5,7 3 5,7 3 5,7 5 10 5 10 4 8 0 18 0 18
Maxime Thienpont 6 67,4 0 18 0 18 0 18 0 18 3 5,7 5 10 1 0 5 10 3 5,7 1 0
Bart Proost 7 69,7 3 5,7 4 8 9 15 8 14 2 3 4 8 0 18 0 18 4 8 4 8
Pauline Van Dun 8 87,7 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 1 0 5 10 3 5,7 1 0
Dominique Van den Eede 9 99,4 0 18 0 18 0 18 0 18 4 8 3 5,7 8 14 6 11,7 5 10 8 14
Marc De Gang 10 107,4 0 18 0 18 0 18 0 18 4 10 3 11,7 8 14 6 11,7 5 10 8 14
Marc Thienpont 11 108,0 0 18 0 18 0 18 0 18 1 0 1 0 0 18 0 18 0 18 0 18
Anouck Thienpont 12 111,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 2 3 1 0 0 18 0 18
Wendy De Kort 13 111,7 0 18 0 18 7 13 5 10 0 18 0 18 6 11,7 7 13 7 13 9 15
Hilde Van Mierlo 13 111,7 0 18 0 18 7 13 5 10 0 18 0 18 6 11,7 7 13 7 13 9 15
Dirk Van Dun 15 113,4 0 18 0 18 4 8 6 11,7 0 18 0 18 0 18 0 18 6 11,7 5 10
Hilde Wouters 16 119,4 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 3 5,7 3 5,7 0 18 0 18
Tilly Wouters 16 119,4 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 3 5,7 3 5,7 0 18 0 18
Leon Liebregts 18 120,7 0 18 0 18 8 14 7 13 0 18 0 18 0 18 0 18 6 11,7 5 10
Luc Buyens 19 121,7 0 18 0 18 0 18 0 18 5 10 6 11,7 0 18 0 18 9 15 7 13
Cederic Thienpont 20 124,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 7 13 2 3 0 18 0 18
André Geerts 21 127,7 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 8 14 3 5,7
Nele Wynants 22 128,0 5 10 5 10 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18
Ivo Wynants 22 128,0 5 10 5 10 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18
Jos Pierré 24 130,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 4 8 8 14 0 18 0 18
Jef Debacker 25 134,7 0 18 0 18 6 11,7 9 15 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18
Heidi Van Gael 26 137,0 0 18 0 18 9 15 8 14 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18
Siegrid Damsch 27 141,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 10 16 11 17
Miek Desmidt 28 142,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 10 16
Maarten De Rijk 28 142,0 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 0 18 10 16