home icon

Agenda 2011

Men kan meer info bekomen over alle onderlijnde items door er op te klikken.

Zon 20/11/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen => die-hard edition (chapter II) !!
Zon 6/11/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen => die-hard edition (chapter I) !!
Zon 23/10/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 9/10/11 om 10.00u Q-Cup voor Optimisten => wedstrijduitslag
Zon 9/10/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 2/10/11 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Oktober
Zon 2/10/11 van 9.30u - 12.30u Coaching
Zon 25/09/11 om 11.00u Clubkampioenschap 2-mansboten => wedstrijduitslag
Zon 18/09/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 18/09/11 om 11.00u Clubkampioenschap 1-mansboten => wedstrijduitslag
Zon 11/09/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 4/09/11 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd September
Zon 4/09/11 van 9.30u - 12.30u Coaching
Za 3/09/11 van 8.00u - 19.00u Afvaart van de Maas 2011
Zon 28/08/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Za 27/08/11 Nachtzeilen
Zon 21/08/11 Weekenduitstap Zeeland
Za 20/08/11 Weekenduitstap Zeeland
vr 19/08/11 Weekenduitstap Zeeland
Zon 7/08/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 24/07/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 10/07/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 26/06/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 26/06/11 vanaf 11.00u BBQ (17.00u)
Zon 12/06/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
1 - 5/06/2011 Friesland 2011
Zon 5/06/11 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Juni
Zon 5/06/11 van 9.30u - 12.30u Coaching
Zon 22/05/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 22/05/11 vanaf 11.00u Watersportdag
Za 21/05/11 vanaf 11.00u Watersportdag
Zon 8/05/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 1/05/11 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Mei
Zon 1/05/11 van 9.30u - 12.30u Coaching
Zon 24/04/11 om 10.00u Paashappening : Nationale wedstrijd Splash & Europe => wedstrijduitslag
Zon 24/04/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Za 23/04/11 Splashtraining i.s.m. SKOB - Splash Klasse Organisatie BelgiŽ
Zon 10/04/11 om 11.00u Opening Zeilseizoen
Zon 10/04/11 van 9.30u tot 12.00u Jeugdzeilen
Zon 3/04/11 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd April
Zon 3/04/11 van 9.30u - 12.30u Coaching
Za 2/04/11 van 9.30u tot alles netjes is Poetsdag
Zon 27/03/11 om 9.00u Wandeling Voer
Zon 20/03/11 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Za 26/02/11 om 19.00u Digitale fotografie deel 2
Zon 06/02/11 vanaf 14.00u Open Podium
Zon 09/01/2011 om 15.00u Nieuwjaarsreceptie

Agenda 2010

Men kan meer info bekomen over alle onderlijnde items door er op te klikken.

Vrij 12/11/10 van 19.30u Digitale fotografie
Zon 24/10/10 van 13.00u - 16.00u Spinnakertraining
Zon 24/10/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 10/10/10 om 10.00u Q-cup voor Optimisten
Zon 10/10/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 3/10/10 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Oktober
Zon 3/10/10 van 9.30u - 12.30u Coaching
Zon 26/09/10 om 11u00 Clubkampioenschap 2-mansboten
Zon 19/09/10 om 11u00 Clubkampioenschap 1-mansboten
Zon 19/09/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 12/09/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 5/09/10 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd September => Foto's
Zon 5/09/10 van 9.30u - 12.30u Coaching
Za 4/09/10 om 9.00u Afvaart van de Maas => Uitslag
Zon 29/08/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
28/08/10 Nachtzeilen
20-22/08/10 Zeeland 2010 => Foto's + 'Verslag'
Vrij 20/08/10 Zeeland 2010 => Europe training VYF!!! => Foto's
Zon 8/08/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 25/07/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 11/07/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 27/06/10 vanaf 11.00u BBQ (17.00u)
Zon 27/06/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Za 26/06/10 van 9.30u - 17.00u Europe/Splash training
Zon 13/06/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 6/06/10 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Juni
Zon 30/05/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
29-30/05/10 vanaf 11.00u Nationale Watersportdag
12-16/05/10 Friesland 2010
Zon 9/05/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 2/05/10 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd Mei
Zon 25/04/10 om 10.00u Nationale wedstrijd Spirou-Splash-Europe
Zon 18/04/10 om 10.00u Opening seizoen
Zon 18/04/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zat 17/04/10 van 10.00u Poetsdag
Zon 4/04/10 om 13.00u 1ste zondagwedstrijd April
Zon 4/04/10 van 9.30u - 12.00u Jeugdwerking
Zon 21/03/10 om 14.00u Lentewandeling
Za 6/03/10 om 19.00u Het zeilverhaal van de BÝr
Za 6/02/10 om 19.00u De beste wijnkenner van De Melle
Zon 17/01/10 om 15.00u Nieuwjaarsborrel

Agenda 2009

Men kan meer info bekomen over alle onderlijnde items door er op te klikken.

De Watersportdag
Za 12/12/09 vanaf 10.00u Snoeidag
Zon 25/10/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen + Afsluiting jeugdwerkingsjaar
Zon 18/10/09 om 10u00 Q-cup voor Optimisten
Zon 11/10/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 4/10/09 om 13.00u 1ste Zondagwedstrijd Oktober
Zon 27/09/09 om 11u00 Clubkampioenschap 2-mansboten
Zon 20/09/09 om 11u00 Clubkampioenschap 1-mansboten
Zon 20/09/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 13/09/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 06/09/09 om 13.00u 1ste Zondagwedstrijd September
Zat 05/09/09 Afvaart van de Maas voor Optimisten    (uitslag)
Za 29/08/09 19.00u Nachtzeilen
Zon 16/08/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 09/08/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 26/07/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 12/07/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 28/06/09 BBQ
Zon 28/06/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 14/06/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 07/06/09 om 13.00u 1ste Zondagwedstrijd Juni
Zat-Zon 30-31/05/09 vanaf 11.00u Watersportdag + opendeur (weekend)
Zon 31/05/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
21/05/09 tot 24/05/09 Frisl‚n silers 2009
Zon 10/05/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 03/05/09 om 13.00u 1ste Zondagwedstrijd Mei
Zon 26/04/09 10u00 Nationale wedstrijd Splash, Europe & Spirou
Zon 26/04/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 19/04/09 om 11.00u Opening Zeilseizoen
Zon 19/04/09 van 9.30u - 12.00u Jeugdzeilen
Zon 05/04/09 om 13.00u 1ste Zondagwedstrijd April
Zon 15/03/09 10u30 Natuurwandeling "Verdronken land van Saeftinghe"
Di 3/03/09 20u00 - 23u00 Kaartavond
Zon 01/03/09 14u30 Groepsfoto
Zat 14/02/09 19u00 Nachtwandeling / dropping
Di 3/02/09 20u00 - 23u00 Kaartavond
Zon 11/01/09 15u00 NieuwjaarsBORREL

Ga naar Agenda 2008